Bratislava: Hlavné mesto plné exotických zážitkov

Bratislava je mestom mnohých tvárí. Vie byť historická, akčná, romantická, tajomná a dokonca aj exotická. Za novými a cudzokrajnými zážitkami teraz už nemusíte cestovať na druhý koniec zemegule. Naše malé hlavné mesto v sebe spája netradičné zážitky, ktoré môžete dokonca darovať pod stromček svojim najbližším.

Vianočná pohoda v Bratislave

Predvianočný čas Bratislavu každý rok premení na rozprávkové miesto. Všetky ulice a korzá sa rozsvietia tisíckami žiaroviek a námestia v centre sa zaplnia stánkami s miestnymi špecialitami, suvenírmi a remeselnými výrobkami. Nájdete v nich lahodnú husacinu a pečienku s lokšami, pagáče, tradičnú štrúdľu, bratislavské rožky, ale aj niečo tekuté na zohriatie ako varené víno, čaj s rumom, a medovinu.

V ďalších nájdete suveníry a drobné pozornosti. Nájsť originálny darček na Vianoce je umenie. Pokiaľ chcete vidieť pod stromčekom nefalšovanú radosť, ktorú ponožkami, papučami alebo pyžamom dosiahnete iba ťažko, darujte svojim blízkym zážitok, na ktorý nikdy nezabudnú. 

Zažite zaslúžený relax pri thajskej masáži 

V dnešnom uponáhľanom svete plnom stresu patria relaxačné masáže medzi obľúbené a veľmi vyhľadávané formy oddychu. Kvalitná masáž dokáže uvoľniť stuhnuté telo, odstrániť svalové spazmy, zabrániť nepríjemným bolestiam chrbta, ale tiež uľaviť od stresu.

Kým klasický variant je vhodný ako pre fyzické, tak aj pre duševné zdravie, tradičná thajská masáž dokáže povzbudiť telo aj myseľ. Pýtate sa, v čom spočíva tajomstvo tej thajskej? Je vnímaná ako liečebná metóda s viditeľnými účinkami. Blahodarne pôsobí na celý organizmus, no najviac sa zameriava na svaly na nohách, kĺby, chodidlá a chrbát. Jej poznateľným znakom je výrazná manipulácia s telom. Kombinuje v sebe jógu, strečing, meditáciu a akupresúru. Ide najmä o naťahovanie a intenzívne masírovanie energetických bodov. Ak hľadáte darček pre ženu na Vianoce, ktorý ju nielen poteší, ale aj uvoľní a príde z nej domov ako znovuzrodená, masáž je tá správna cesta.

Pokiaľ nemáte skúsenosti so salónmi, no chcete jej vybrať ten najlepší, zadajte jednoducho do vyhľadávača thajská masáž Bratislava. Určite nájdete množstvo procedúr, ktoré poskytuje hlavné mesto. Verte, že vaša partnerka bude z tohto prekvapenia pod vianočným stromčekom nadšená.  

Sponzorovaný článok

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart